На дефлімпіаді українська збірна виборола понад 60 золотих нагород

На XXIV літніх Дефлімпійських іграх (спортивні змагання найвищого рівня для людей, які не чують), які пройшли у Бразилії, збірна України завоювала 137 нагород - 61 золотих, 38 срібних, 38 бронзових.

У фіналі “синьо-жовті” з рахунком 1:0 обіграли команду Франції. Вирішальний м’яч на 10-й хвилині зустрічі забив Богдан Мішенко.

Бронзовими призерами стали футболісти Туреччини, які в серії пенальті взяли гору над командою Німеччини — 4:3 (1:1 — в основний час).

На рахунку нашої команди 137 нагород - 61 золота, 38 срібних та 38 бронзових. За показником здобутих медалей, і за кількістю золота Україна йде одноосібним лідером у медальному заліку.