ემზარ კვიციანი – გუშინ კატე გადაუღეს, უკვე 18-ზე გაიზარდა დაზიანება ფილტვების, დღეს უკვე 85%-ია
ყოფილი დეპუტატის თამაზ მეჭიაურის ჯანმრთელობის მდგომარეობა მძიმეა. ის ამ დროისთვის საავადმყოფოში იმყოფება.
ემზარ კვიციანი ინფორმაციით, პოლიტიკოსს კორონავირუსის გამო ფილტვები აქვს დაზიანებული.
“ფილტვების დაზიანების 4%-ით შევიდა, 2-3 დღეში უკეთ იყო, ველაპარაკებოდი ვაცაპის ლაივით, გუშინწინ დილის 9-ზე რო დაურეკე, ცუდად იყო და მითხრა ძლივს გავათენე ღამეო, მეთქი ექიმები სად იყვნენ და გადააგდო გვერდზე თავი ძალიან უიმედოდ.
გუშინ კატე გადაუღეს უკვე 18-ზე გაიზარდა დაზიანება ფილტვების, დღეს უკვე 85%-ია, ხალხნო ესაა მკურნალობააა! და ამას ვეუბნებით არ დანებდეო, რომელიც 4 ქულით მივიდა დახმარების თხოვნით და პირიქით კოვიდის მხარეს აღმოჩნდნენ ის ხალხი, ვისი იმედიც ჰქონდა!!! ვერ ვხვდებით???“, – წერს კვიციანი სოციალურ ქსელში.
<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D2944809445829251%26id%3D100009006727100&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”745″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>