ირაკლი კობახიძე - აბუ-დაბის მდგრადი განვითარების კვირეულის სამიტზე ხაზს გავუსვამთ მდგრადი ეკონომიკური განვითარების შესაძლებლობების შესწავლას
აბუ-დაბის მდგრადი განვითარების კვირეულის სამიტზე ხაზს გავუსვამთ მდგრადი ეკონომიკური განვითარების შესაძლებლობების შესწავლას და საქართველოს, როგორც სუფთა ენერგიის, ტრანზიტისა და ინოვაციების რეგიონული ცენტრის პოტენციალს, - ამის შესახებ პრემიერ-მინისტრი ირაკლი კობახიძე სოციალურ ქსელში წერს.
“ვმონაწილეობ აბუ-დაბის მდგრადი განვითარების კვირეულში, რომელიც გლობალური ფორუმია მდგრადი განვითარების, სუფთა ენერგიისა და ინოვაციების სფეროში.
ღონისძიებაზე ხაზს გავუსვამთ მდგრადი ეკონომიკური განვითარების შესაძლებლობების შესწავლას და საქართველოს, როგორც სუფთა ენერგიის, ტრანზიტისა და ინოვაციების რეგიონული ცენტრის პოტენციალს”, - წერს კობახიძე.

Georgian PM highlights country’s potential as regional hub for clean energy, innovation at Abu Dhabi Summit
Georgian Prime Minister Irakli Kobakhidze said on social media that he is participating in the Abu Dhabi Sustainable Development Week
Georgian Prime Minister Irakli Kobakhidze said on social media that he is participating in the Abu Dhabi Sustainable Development Week, a global forum focused on sustainable development, clean energy, and innovation.