ნიკა მელია – 24 საათის განმავლობაში ეს ტერიტორია გადაიკეტება
ხვალ, საღამოს 8 საათამდე თბილისის ერთ-ერთ ყველაზე ცენტრალურ ადგილას – თსუის ტერიტორიაზე ვრჩებით, – ამის შესახებ “კოალიცია ცვლილებებისთვის” ლიდერმა ნიკა მელიამ განაცხადა.
“24 საათის განმავლობაში თბილისის ეს ტერიტორია გადაიკეტება. არალეგიტიმურ ხელისუფლებას ხალხი არ აღიარებს. არალეგიტიმურ ხელისუფლებას არ აღიარებს არავინ მსოფლიოში. მაშასადამე, პირველ რიგში, ჩვენ, პოლიტიკური პარტიები, რომლებსაც ნდობის მოდული მოგვანიჭა ქართველმა ხალხმა, მაგრამ სისტემური გაყალბებით ხელისუფლება თვითმარქვიად გამოაცხადა საკუთარი თავი, ვმოქმედებთ დღეიდან მხოლოდ და მხოლოდ ადეკვატურად.
24 საათის განმავლობაში, ხვალ, საღამოს 8 საათამდე თბილისის ერთ-ერთ ყველაზე ცენტრალურ ადგილას ვრჩებით”, – განაცხადა ნიკა მელიამ.

Opposition leader: Protests continue at Tbilisi State University area for 24 hours
Nika Melia, leader of the Coalition for Change, declared that protesters will remain on Tbilisi State University (TSU) grounds, one of the city’s central locations, until 8 p.m. tomorrow as part of ongoing protests against the government.
“For 24 hours, this area of Tbilisi will be closed off. The illegitimate government is not recognized by the people, nor by the world. Therefore, we, as political parties entrusted by the Georgian people but denied victory through systemic election fraud, are now responding with appropriate actions,” Melia stated.
He emphasized the significance of the demonstration: “We will remain in this central area of Tbilisi until tomorrow evening.”
The “Reclaim Your Voice” rally started near the Georgian Parliament at 7 p.m. and moved to the TSU area.