ნიკა მელია – მოპოვებულია უამრავი მტკიცებულება, ამას საზოგადოება უახლოეს პერიოდში იხილავს
ბარიერგადალახული კოალიციური პარტიები ქმნიან უკვე ერთ მთლიან კოალიციას, რომელიც ხალხთან ერთად, საბოლოო ჯამში, მოიპოვებს რეზულტატს და ეს არჩევნები იქნება ანულირებული, –  ამის შესახებ “კოალიცია ცვლილებებისთვის” ლიდერმა ნიკა მელიამ განაცხადა.
მისივე თქმით, მოპოვებულია უამრავი მტკიცებულება, რომ ეს არჩევნები ჩატარდა ღია ეთერში.
“ბარიერგადალახული კოალიციური პარტიები ქმნიან უკვე ერთ მთლიან კოალიციას, რომელიც ხალხთან ერთად, საბოლოო ჯამში, მოიპოვებს რეზულტატს და ეს არჩევნები იქნება ანულირებული.
მოპოვებულია უამრავი მტკიცებულება, ამას საზოგადოება უახლოეს პერიოდში იხილავს, რომ ეს არჩევნები ჩატარდა ღია ეთერში. ფარულობა, როგორც მთავარი პრინციპი, რომელიც არის კონსტიტუციაში გაწერილი, არის მთლიანად დარღვეული და შესაბამისად, ყველა ტიპის ღონისძიება იქნება გამართული ამ ქვეყანაში სხვადასხვა ფორმისა და შინაარსის თავყრილობა, მიტინგი დაარქვით, აქცია დაარქვით, ხალხმრავალი შეკრებები იქნება”,  – განაცხადა ნიკა მელიამ.

Nika Melia, leader of the Coalition for Change opposition, on Friday declared that parties, having crossed the electoral threshold, are uniting to seek the annulment of recent election results.
Melia asserted that “significant evidence” of electoral violations, including a breach of constitutional secrecy, supports the coalition’s goal of overturning the outcome.
According to Melia, public rallies and demonstrations will be organized across the country to expose these alleged irregularities and push for electoral accountability. “Secrecy, as the main principle written in the constitution, is completely violated,” he said, signaling “large gatherings” to come as part of the coalition’s campaign.