სულხან თამაზაშვილი ოფიციალური ვიზიტით აზერბაიჯანის რესპუბლიკაში გაემგზავრა
შინაგან საქმეთა მინისტრი სულხან თამაზაშვილი ოფიციალური ვიზიტით აზერბაიჯანის რესპუბლიკაში გაემგზავრა.
პრესსამსახურის ინფორმაციით, ვიზიტის ფარგლებში, მინისტრი შეხვედრას გამართავს აზერბაიჯანის შინაგან საქმეთა მინისტრთან, ვილაიათ ეივაზოვთან.
შეხვედრაზე განხილვის მთავარი თემები საქართველოსა და აზერბაიჯანს შორის სამართალდაცვითი მიმართულებით არსებული თანამშრომლობა და პარტნიორობის კიდევ უფრო გაძლიერების პერსპექტივები იქნება.
სულხან თამაზაშვილის ხელმძღვანელობით დელეგაციის შემადგენლობაში, ასევე, შინაგან საქმეთა მინისტრის პირველი მოადგილე რონი მესხი იმყოფება.

During the visit, Tamazashvili is scheduled to hold talks with his Azerbaijani counterpart Vilayat Eyvazov
Georgia’s Interior Minister Sulkhan Tamazashvili has travelled to Azerbaijan on an official visit, the ministry’s press service said on Monday.
During the visit, Tamazashvili is scheduled to hold talks with his Azerbaijani counterpart Vilayat Eyvazov.
Discussions will focus on existing cooperation between Georgia and Azerbaijan in the field of law enforcement, as well as prospects for strengthening bilateral partnership further.