სულხან თამაზაშვილმა ეკონომიკური დეპარტამენტისა და ჯანმრთელობის დაცვის სამსახურის ხელმძღვანელ პირებთან სამუშაო შეხვედრები გამართა
130
შინაგან საქმეთა მინისტრმა სულხან თამაზაშვილმა, მოადგილე გაგა კირკიტაძესთან ერთად, სამინისტროს ეკონომიკური დეპარტამენტისა და ჯანმრთელობის დაცვის სამსახურის ხელმძღვანელ პირებთან სამუშაო შეხვედრები გამართა.
პრესსამსახურის ინფორმაციით, შეხვედრაზე მინისტრმა აღნიშნული სტრუქტურული ერთეულების ხელმძღვანელებისგან,  მათი საქმიანობის ძირითადი მიმართულებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მოისმინა. საუბარი შეეხო, როგორც საბიუჯეტო პარამეტრებს, ასევე  მიმდინარე და განსახორციელებელ პროექტებს.
სულხან თამაზაშვილმა ხაზგასმით აღნიშნა, რომ თანამშრომელთა სოციალური გარანტიების გაუმჯობესება და საპოლიციო ინფრასტრუქტურის განახლება პრიორიტეტულ მიმართულებას წარმოადგენს და აღნიშნული კუთხით, შესაბამისი ღონისძიებები აქტიურად გაგრძელდება.

Georgian Interior Minister holds meetings on budget, healthcare and police infrastructure
The meetings focused on the main areas of activity of the two structural units, including budgetary parameters as well as ongoing and planned projects
Georgia’s Interior Minister Sulkhan Tamazashvili has held working meetings with senior officials from the ministry’s Economic Department and Health Protection Service, alongside Deputy Interior Minister Gaga Kirkitadze.
The meetings focused on the main areas of activity of the two structural units, including budgetary parameters as well as ongoing and planned projects.
During the discussions, Tamazashvili said improving social guarantees for ministry employees and upgrading police infrastructure remained key priorities for the Interior Ministry.