თერჯოლამ დისკოს ლეგენდას Boney-M-ს უმასპინძლა
მუსიკალური ღონისძიების ფარგლებში, Boney-M -ის  განახლებულმა შემადგენლობამ, თერჯოლაში შეკრებილი საზოგადოებისთვის,  ყველა  ის კომპოზიცია გააჟღერა, რომლებიც ათწლეულებია ოქროს ჰიტებად იქცა  მთელი მსოფლიოს მასშტაბით.
"აღსანიშნავია, რომ ჯგუფი  Boney-M  ჰიტებმა,  70-80 წლების ყველა მუსიკალური ჩარტი დაიპყრო და ისინი დღემდე  ინარჩუნებენ ამ პოპულარობას სხვადასხვა თაობის  მსმენელში. თერჯოლაში  დაუვიწყარ საღამოს ადგილობრივებთან ერთად ასობით ჩამოსული სტუმარი ადევნებდა თვალს.
ყველასთვის ნაცნობმა მუსიკამ  და საყვარელმა სიმღერებმა  ერთი განსაკუთრებული და დასამახსოვრებელი მუსიკალური საღამო აჩუქა ქართველ მსმენელს.
კონცერტი  ადგილობრივი ბიზნესის წარმომადგენლების ფინანსური მხარდაჭერით და თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერიის ორგანიზებით ჩატარდა", - აცხადებენ მუნიციპალიტეტის მერიაში.
<p style="text-align: justify">26 ივლისს თერჯოლაში &nbsp;ლეგენდარული ჯგუფის Boney-M-ის &nbsp;კონცერტი გაიმართა.</p><p style="text-align: justify">მუსიკალური ღონისძიების ფარგლებში, Boney-M -ის &nbsp;განახლებულმა შემადგენლობამ, თერჯოლაში შეკრებილი საზოგადოებისთვის, &nbsp;ყველა &nbsp;ის კომპოზიცია გააჟღერა, რომლებიც ათწლეულებია ოქროს ჰიტებად იქცა &nbsp;მთელი მსოფლიოს მასშტაბით.&nbsp;</p><p style="text-align: justify">"აღსანიშნავია, რომ ჯგუფი &nbsp;Boney-M &nbsp;ჰიტებმა, &nbsp;70-80 წლების ყველა მუსიკალური ჩარტი დაიპყრო და ისინი დღემდე &nbsp;ინარჩუნებენ ამ პოპულარობას სხვადასხვა თაობის &nbsp;მსმენელში. თერჯოლაში &nbsp;დაუვიწყარ საღამოს ადგილობრივებთან ერთად ასობით ჩამოსული სტუმარი ადევნებდა თვალს.&nbsp;</p><p style="text-align: justify">ყველასთვის ნაცნობმა მუსიკამ &nbsp;და საყვარელმა სიმღერებმა &nbsp;ერთი განსაკუთრებული და დასამახსოვრებელი მუსიკალური საღამო აჩუქა ქართველ მსმენელს.&nbsp;</p><p style="text-align: justify">კონცერტი &nbsp;ადგილობრივი ბიზნესის წარმომადგენლების ფინანსური მხარდაჭერით და თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერიის ორგანიზებით ჩატარდა", - აცხადებენ მუნიციპალიტეტის მერიაში.</p>

On July 26, the iconic disco group Boney M lit up the stage in Terjola, Georgia, with a live concert that drew hundreds of local residents and visitors from across the country.
The group's renewed lineup delivered an electrifying performance, featuring their timeless hits that have dominated global music charts since the 1970s and 80s. Songs like Rasputin, Daddy Cool, and Rivers of Babylon filled the air, creating an unforgettable evening for fans of all ages.
"Boney M's chart-topping songs continue to captivate listeners across generations. Their concert in Terjola became a truly special and memorable musical night for Georgian audiences," said the Terjola Municipality.
The event was made possible thanks to the financial support of local businesses and the organization of the Terjola Municipal Government.
<p>On July 26, the iconic disco group Boney M lit up the stage in Terjola, Georgia, with a live concert that drew hundreds of local residents and visitors from across the country.</p><p>The group's renewed lineup delivered an electrifying performance, featuring their timeless hits that have dominated global music charts since the 1970s and 80s. Songs like <em>Rasputin</em>, <em>Daddy Cool</em>, and <em>Rivers of Babylon</em> filled the air, creating an unforgettable evening for fans of all ages.</p><p>"Boney M's chart-topping songs continue to captivate listeners across generations. Their concert in Terjola became a truly special and memorable musical night for Georgian audiences," said the Terjola Municipality.</p><p>The event was made possible thanks to the financial support of local businesses and the organization of the Terjola Municipal Government.</p>